2. miesto pre FBP na Futsalovom turnaji fakúlt SPU

Športová komisia UO OZ PŠaV pri SPU v Nitre zorganizovala dňa 14.12.2017 už      19 – ty ročník futsalového turnaja o „Pohár predsedníčky UO OZ PŠaV pri SPU v Nitre“. Turnaj sa uskutočnil v športovej hale SPU a zúčastnili sa ho zamestnanci a doktorandi z jednotlivých fakúlt a celoškolských pracovísk (Rektorát SPU, FAPZ, FBP, FEM a TF).

Za FBP sa turnaja zúčastnili :

Massányi Peter, prof. MVDr. DrSc. KFŽ
Chňapek Milan, Ing. PhD. KBB
Tokár Marián, Ing. PhD. KSSRP
Jambor Tomáš, Ing. PhD. KFŽ
Slanina Tomáš, Ing. PhD. KFŽ
Kováčik Anton, Ing. PhD. KFŽ
Halenár Marek, Ing. PhD. KFŽ
Šnirc Marek, Ing. PhD. KCH
Tirpák Filip, Ing. doktorand KFŽ
Halo Marko, Ing. doktorand KFŽ

Vyhodnotenie turnaja a odovzdanie pohárov víťazným tímom a víťazným jednotlivcom odovzdala podpredsedníčka UO OZ pri SPU p. Ing. Ľubica Ďuďáková a predseda športovej komisie UO OZ pri SPU Ing. Roman Récky, PhD. Za najlepšieho brankára turnaja bol vyhlásený Ing. Filip Tirpák, doktorand na Katedre fyziológie živočíchov. V celkovom hodnotení sa naše družstvo tento rok umiestnilo na krásnom druhom mieste. Gratulujeme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu fakulty.