Aktuálne informácie

vložil: Dominik Hollý

V športovej hale SPU sa 13. decembra uskutočnil dvadsiaty ročník tradičného futsalového turnaja o Pohár predsedníčky univerzitnej organizácie, ktorý zorganizovala športová komisia Odborového zväzu pracovníkov školstva a vedy pri SPU v Nitre.  Zúčastnilo sa na ňom päť mužstiev – FAPZ, FBP, FEM, TF a Rektorát.

vložil: Dominik Hollý

Prinášame Vám Neoficiálne výsledky doplňujúcich volieb do zamestnaneckej časti AS FBP SPU v Nitre na funkčné obdobie 2018 – 2022.

vložil: Dominik Hollý

Prinášame Vám Neoficiálne výsledky doplňujúcich volieb do študentskej časti AS FBP SPU v Nitre na funkčné obdobie 2018 – 2022.

vložil: Dominik Hollý

6.12.2018 sa konala vedecká konferencia "The 6th International Scientific Conference - Animal Biotechnology 2018". Organizátormi konferencie boli NPPC – Výskumný ústav živočíšnej výroby Nitra, SPU v Nitre, SAPV a naša fakulta.

vložil: Dominik Hollý

Vzhľad na reze a na nákroji, textúra, chuť, vôňa, šťavnatosť a celkový dojem. Také boli hodnotiace kritériá poroty, ktorá testovala vzorky výrobkov siedmich súťažných tímov na tradičnom festivale domácich klobás Klobásovica 2018. Uskutočnil sa 28. novembra v študentskom domove A. Bernoláka ako jedno z podujatí Študentských dní nitrianskych univerzít.