Aktuálne informácie

vložil: Dominik Hollý

Šesťčlenná delegácia z Hebejskej poľnohospodárskej univerzity v Číne zavítala 14. decembra na Slovenskú poľnohospodársku univerzitu. Počas stretnutia s rektorom SPU Dr.h.c. prof. Ing. Petrom Bielikom, PhD., a členmi vedenia univerzity a fakúlt sa zahraniční partneri pod vedením prezidenta univerzity prof. Shen Shuxinga oboznámili s činnosťou a aktivitami našich pracovísk. Vyjadrili záujem o užšiu spoluprácu v oblasti výmeny študentov a učiteľov ako aj spoločné aktivity v oblasti vedy a výskumu.

vložil: Dominik Hollý

Po týždni pribudlo nové video na fakultný YouTube kanál. Tento týždeň je to video z Katedry chémie.

Lajkujte! Komentujte! Zdieľajte! Odoberajte!

vložil: Dominik Hollý počet komentáov: 0

Športová komisia UO OZ PŠaV pri SPU v Nitre zorganizovala dňa 14.12.2017 už 19. ročník futsalového turnaja o „Pohár predsedníčky UO OZ PŠaV pri SPU v Nitre“.

vložil: Dominik Hollý počet komentáov: 0

Každý rok v decembri sa už stalo pravidlom, že si Vedenie fakulty biotechnológie a potravinárstva v spolupráci s odborovou organizáciou FBP uctí svojich bývalých zamestnancov a kolegov.

vložil: Dominik Hollý počet komentáov: 0

Titul Študentská osobnosť Slovenska za rok 2016/2017 v kategórií Poľnohospodárstvo, lesníctvo a drevárstvo si tento rok prevzal absolvent Fakulty biotechnológie potravinárstva, Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre Ing. Tomáš Jambor, PhD.