Aktuálne informácie

vložil: Dominik Hollý

Dekan Fakulty biotechnológie a potravinárstva prof. Ing. Norbert Lukáč, PhD. zorganizoval prvé stretnutie so študentami s názvom „Káva s dekanom“.

vložil: Dominik Hollý

Fakulta biotechnológie a potravinárstva pri SPU v Nitre pripravila 15.3.2019 aj po druhýkrát podujatie s názvom „Deň otvorených dverí“, ktoré je určené predovšetkým záujemcom o štúdium na tejto fakulte.

vložil: Dominik Hollý

V piatok 8. 2. 2019 sa v posluchárni pavilónu CH konal Deň otvorených dverí našej fakulty, na ktorý prišlo približne 70 našich možných budúcich študentov. V rámci programu mali účastníci možnosť dozvedieť sa o možnostiach štúdia na našej fakulte, pozrieť si laboratóriá výskumného strediska ABT ako aj priestory a laboratóriá našich katedier. Počas celého programu ich sprevádzali naši doktorandi.

vložil: Dominik Hollý

V bratislavskej Inchebe sa od 24. do 26. januára konala výstava Danubius Gastro 2019. Počas nej prebehol už 13. ročník medzinárodnej súťaže juniorov - študentov SOŠ o najlepší Bratislavský rožok, Maškrty z jadrovín, Umelecké dielo a sprievodné súťaže pre pekárov producentov a technológov. V pozícii hlavného manažéra súťaží a prezidenta súťažných porôt bol zástupca z SPU v Nitre - Ing. Marián Tokár, PhD., z Katedry skladovania a spracovania rastlinných produktov.

vložil: Dominik Hollý

Obľúbená Roadshow Kam na vysokú dnes zavítala aj do našej Nitry, kde sa naša fakulta spolu s ostatnými fakultami SPU predstavila žiakom škôl z nitrianskeho kraja. Ing. Marián Tokár, PhD. a doc. Ing. Radoslav Židek, PhD. všetkým radi podávali informácie ohľadom možností štúdia na našej fakulte.